زندگی نامه محمد بانشی

(زاده: ۱۳۷۷ در شهر شیراز) طلبه و روحانی شیعهٔ ایرانی است. وی پس از اخذ مدرک دیپلم در رشته ریاضی ، با توجه به علاقه زیادی که به تحصیلات علوم دینی داشت در ابتدای جوانی پس از شرکت در آزمون ورودی حوزه علمیه ، در حوزه علمیه قم پذیرفته شد اما به خاطر شرایط خانوادگی از تحصیل در قم انصراف داد و با توجه به علاقه و توانمندی زیادی که به تبلیغ دین داشت؛ در مرکز آموزشهای تخصصی تبلیغ شهر شیراز به تحصیلات خود ادامه داد.

وی ورود خود به حوزه علمیه و آشنایی با اساتیدی فرزانه چون حجه الاسلام علیرضا صادقی را یکی از برترین الطاف خداوند میداند و همه را مدیون امام رضا علیه اسلام است.

علاقه و توانمندی ایشان به برنامه نویسی و وب باعث شد که در کنار تحصیلات دبیرستانی و حوزوی به آموختن زبان‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند php و طراحی وب و سئو ( Search Engine Optimization) روی بیاورد.

الگوی وی در روش تبلیغ دین و خطابه حجه الاسلام علیرضا پناهیان است و یکی از علاقه مندان و مدافعان خط و مشی اخلاقی ، سیاسی آیه الله العظمی سید علی خامنه ای است و سخنرانی ها و پایگاه اطلاع رسانی ایشان را همیشه دنبال می کند.

بانشی شخصیتی انقلابی است و در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ از حامیان سید ابراهیم رئیسی بوده است. ایشان خود را عضو جناح فرهنگی مومن میداند و هیچ یک از گرایش های فعلی سیاسی رایج در جامعه امروزی (اصولگرا و اصلاح طلب) را نیز قبول ندارد و اساسا قرآنی نمیداند.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A